Serwis Junkers Kraków

Serwis Junkers Kraków

 

Proponujemy  Państwu usługi w zakresie: naprawa, serwis, przegląd piecyków, przegląd kotłów gazowych marki Junkers . Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym. Mamy ogromne doświadczenie gdyż jesteśmy na rynku od 2007 roku a naprawy wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta. Świetnie znamy budowę pieców wraz zasadą ich pracy. Serwisant odwiedzający państwa posiada sprzęt diagnostyczny. profesjonalne narzędzia oraz podstawowe części zamienne. Usługi wykonujemy z zaangażowaniem w miłej, kulturalnej atmosferze. Usługi nam zlecone wykonujemy na miejscu u klienta w godzinach od 8:00 do 20:00 a w szczególnych przypadkach dłużej. Posiadamy uprawnienia „sep-owskie” a także bardzo konkurencyjne ceny usług. 

Serwis Junkers Kraków zajmuje się usuwaniem usterek w piecach gazowych jak i w piecykach gazowych jednej z wiodących marek jak jest Junkers. Sprawdzona firma, dobra jakość oraz niezawodny serwis to podstawa Państwa zadowolenia. 

Najczęstsze awarie z jakimi się spotykamy to:

zanieczyszczone elektrody, przerwy w obwodach czujników, brak modulacji płomienia, oraz drobne wycieki. Lecz proszę się tym nie martwić nasz serwis junkers w Krakowie upora się z tymi awariami.

Serdecznie zapraszamy.

Zadzwoń